אריה בלינטטל. צילום: 970

בליטנטל: אפליה כלפי חרדים בתמיכות 2022

חבר מועצת העיר מאגו"י אריה בליטנטל תוקף ואומר כי וועדת התמיכות מפלה את הציבור החרדי בתמיכות לשנת 2022, ודורש להשאיר את התבחינים הקיימים.

חבר מועצת העיר מטעם אגו”י, אריה בליטנטל תוקף וטוען לאפליה נגד הציבור החרדי במתן תמיכות לשנת 2022. במכתב ששלח לחברי וועדת התמיכות כותב בליטנטל: “אני מתנגד להצעתו של מר רמתי ולהמלצות הוועדה המקצועית”.

דבריו באים לטענתו על רקע שינוי התבחינים, כשלדבריו עד לפני שלושה חודשים, כאשר הוא כיהן כיו”ר וועד תמיכות, הוא הקפיד ליצור שוויון לכלל המגזרים בצורה אחראית וממלכתית, והנה כעת כשמביטים על הנתונים המספרים זועקים לשמים.

לדברי בליטנטל, ניתן לראות כי התבחינים נצבעו בצבע מאוד ברור, כשלדוגמא הוא אומר שישיבת הסדר תקבל על פי אותם תבחינים תקציב גדול פי 300% יותר מישיבה חרדית.

עוד הוא כותב כי לא יכול להיות שארגוני חסד כמו למשל ‘יד שרה’ ו’עזר מציון’ שמשרתים את כלל המגזרים בעיר באמצעות הסניפים שיש להם, ייענשו ולא יקבלו תקציבים כבעבר, רק בגלל שהוחלט על קריטריון שונה.

מרחבי האתר
חדשות חיפה

פרויקט מטרונית חיפה מערב וטירת כרמל יוצא לדרך

חברת “חוצה ישראל” מודיעה על תחילת העבודות בפרויקט מטרונית חיפה מערב וטירת כרמל במקטע “סמי עופר”. קו המטרונית החדש יספק גישה מהירה, נוחה ויעילה למרכזי המסחר והתעסוקה, למוסדות הלימוד ולמרכזי הפנאי והבילוי באזור.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן