מעמד קביעת מזוזות לתיכון ‘עטרת תמר’ ברחוב עקיבא

בצהרים (חמישי) נערך מעמד קביעת מזוזות לתיכון בית יעקב "עטרת תמר" ברחוב רבי עקיבא בהדר, ע"ש הרבנית מרת תמר שטינמן ע"ה.

היום (חמישי) בצהרים נערך מעמד קביעת מזוזות למבנה החדש של תיכון בית יעקב “עטרת תמר” בחיפה, בראשות רבני העיר, רבני הקהילות, אישי ציבור והורי התלמידות.

התיכון שנוסד לפני שלוש וחצי שנים עם כ 16 תלמידות מונה כיום קרוב ל 100 תלמידות מטובי המשפחות ובס”ד רכש לעצמו את שמו הטוב בהשקעה המופלאה בתלמידות.

באירוע נשאו דברי ברכה וחיזוק: נשיא התיכון הרב אשר אנשיל יונגרייז, ראש כולל “מאורות” ברכסים שבדבריו האציל מברכתו על הנהלת בית הספר וצוות המחנכות והמורות על ההשקעה העצומה בכל אחת מהתלמידות והשאיפה של כל בת ישראל להקים בית של תורה לה’ ולתורתו.

הרב יחיאל במברגר  רב הקהילה הליטאית שיבח ובירך את המוסד שיזכה להמשיך בפועלו המבורך המהווה אבן דרך בכל התפתחות הקהילה החרדית בחיפה התורנית.

הרב יעקב אברגי’ל שליט”א, ראש כולל “שלום יהודה” ורב הקהילה הספרדית ציין את ההשקעה המרובה הניכרת בתלמידות ובירך את מנהלי המוסד בהמשך סייעתא דשמיא שיזכו להרבות בתים נאמנים כדרך ישראל סבא על אדני התורה והיראה,

לאחר מכן נשא דברים מייסד ומנהל התיכון הרה”ג רבי נחום מישקובסקי שליט”א שתיאר בהתרגשות את הסייעתא דשמיא שמלווה את המוסד מיום הקמתו ונושא את שמה של הרבנית הצדקנית מרת תמר שטיינמן אשת חבר לרבן של ישראל מרן הגראי”ל שטיינמן זצוק”ל והשאיפה שצריכה להיות לכל בת ישראל כשרה לזכות לבן תורה אמיתי להקים בתים של תורה ומידות טובות.

בדבריו הודה למנהלת הגב’ ברלינר וצוות המחנכות והמורות המקדישות את כל כוחם להצלחת התיכון ולשגשוג ועלייתן של הבנות בדבריו הודה לסגן ראש העיר מיכי אלפר ולמנהלת לשכתו הגב’ מלכי ציוני אשר אוזנה קשובה בכל עת להצלחת התיכון ופועלם להצלחתו מיום היווסדו.

בקביעת מזוזה כובד חבר מועצת העיר מנחם קפלן בעומד לימין התיכון ומעניק מכוחו וזמנו להצלחתו. כן הודו לאמנון פרלמן ממחלקת חינוך בעיריית חיפה על פועלו.

בסיום המעמד כובד הרב מרדכי כהן  שציין את היכרותו הקרובה עם התיכון ונוכח מקרוב לראות את ההשקעה הרבה של הצוות המופלא שנותן את כל כוחו להצלחתן של הבנות היקרות והאציל עליהן בברכת כהן. לאחר מכן נחנכו האגפים החדשים ואולם הכינוסים תוך תחושת שליחות ותפילה להמשך שגשוגו והצלחתו של התיכון.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן