צילום: כח לעובדים

נהג אוטובוס הותקף בדרכו לחיפה – פונה לרמב”ם

נהג חברת סופרבוס שהיה בדרכו למרכזית המפרץ בעיר, הותקף בדרך כשנהג על קו 75. שלושת הנערים שתקפו אותו נמלטו.

היום (ראשון) בסמוך לשעה 11:00 לפני הצהריים עלו שלושה נערים על אוטובוס קו 75 בבסמת טבעון לכיוון מפרצית חיפה, ואמרו לנהג שהם משלמים באפליקציה. לאחר זמן קצר עלתה לאוטובוס מבקרת, ולאחר שהנערים ניסו להתחמק ממנה, הם דרשו מנהג האוטובוס לפתוח את הדלת. הנהג סירב, ובתגובה הלם אחד הנערים בחוזקה באגרופו בפניו של הנהג מעבר למחיצת המגן , פצע אותו ונמלט עם חבריו מהמקום לאחר שפתחו את הדלת בכוח.

הנהג הפצוע (בן 62) פונה באמבולנס אל בית החולים רמב”ם. תלונה תוגש במשטרת העמקים. גיל מושקוביץ מלווה ועדי התחבורה מטעם כוח לעובדים בצפון : ” אנחנו שומעים על הכוונה המבורכת להגביר את הענישה כנגד תוקפי רופאים, אבל תקיפת נהג המסכנת גם את הנוסעים ואת הסביבה, נתפשת כמובנת מאליה. לא נבליג על סיכון חיי הנהגים. דרישתנו להכיר בנהגים כעובדי ציבור ולהעניש את תוקפיהם תופשת מקום מרכזי במאבק איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים.

מחר חוזר איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים לשבות בפעם החמישית בין השעות 5:00-8:30 בשורה של ערים בהן: חיפה (מטרונית), יקנעם, עפולה, בית שאן, טבריה, קווים בינעירוניים לירושלים ועוד. כל זאת במחאה על תנאי העסקת הנהגים והסירוב להכיר בהם כעובדי ציבור.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן