צילום: 970

משבוע הבא חוזרת האכיפה בכחול לבן

עיריית חיפה תחזור לבצע אכיפה בחניה מוסדרת החל מיום ראשון הקרוב. תושבי יישובי הצפון והדרום, אשר פונו לחיפה, יוכלו להמשיך להחנות את רכביהם בכחול-לבן ללא תשלום

החל מיום ראשון הקרוב, תחזור עיריית חיפה לבצע אכיפה מלאה של חניה בכל רחבי העיר, לרבות בחניות המוסדרות, המסומנות ב”כחול-לבן”.

כזכור, עם תחילת מלחמת “חרבות ברזל”, קיבלה הנהלת העירייה החלטה לאפשר חנייה במקומות המסומנים ב”כחול-לבן”, ללא תשלום, ולבצע אכיפה כנגד עבירות חמורות בלבד, המסכנות את חיי משתמשי הדרך. אולם, בעקבות ריבוי פניות מצד תושבים על מיעוט בתחלופת רכבים במקומות חנייה ציבוריים ומקרים רבים, בהם בוצעו עבירות חנייה חמורות, כגון: חנייה באדום-לבן, חנייה בשטח תחנות אוטובוס, בחניות השמורות לנכים וחנייה על מדרכות, החליטה העירייה לשוב ולבצע אכיפה בכלל מקומות החנייה המוסדרים בעיר, תוך שימת דגש על מקומות הומי קהל, דוגמת: בתי-חולים, מרכזים מסחריים וכדומה.

יש לציין, כי על אף האמור, תושבי יישובי הצפון והדרום, אשר פונו לחיפה, יוכלו להמשיך להחנות את רכביהם בחניות המסומנות בכחול-לבן, ללא תשלום.

תושבים, אשר רכבם חונה בחנייה מוסדרת ואינם יכולים להזיזו מסיבות הקשורות למלחמה, בין אם משום שהם או קרוב משפחתם משרת במילואים או מסיבה אחרת, מוזמנים לפנות לעירייה באמצעות המוקד העירוני 106, על מנת שלא יירשם לחובתם דוח ובאם כבר נרשם דוח, יהיו רשאים להגיש בקשה לביטולו.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן