צילום אושר טקאטש

יו”ר הליכוד הגיש בקשה להפגנה מול הפגנת חד”ש

הליכוד החיפאי בהובלת יניב בן שושן גועש ורותח אל מול חתירתה של מפלגת חד"ש לקיים הפגנה במוצ"ש  במושבה הגרמנית בחיפה, שם יקראו להפסקת המלחמה, הסדר מדיני, וחיזוק אוכלוסיות חלשות ומודרות, כך לטענתם.

הליכוד החיפאי בהובלת יניב בן שושן גועש ורותח אל מול חתירתה של מפלגת חד”ש לקיים הפגנה במוצ”ש  במושבה הגרמנית בחיפה, שם יקראו להפסקת המלחמה, הסדר מדיני, וחיזוק אוכלוסיות חלשות ומודרות, כך לטענתם.

בליכוד, לא נשארים אדישים ויו”ר הליכוד התייצב כבר היום במשטרת ישראל מטה חוף כדי להגיש בקשה לקיום הפגנת ימין מול ההפגנה של חד”ש, במושבה הגרמנית במוצ”ש  בשעה 19:00, שם יקראו אנשי הליכוד לתמיכה בחיילי צה”ל וממשלת ישראל ולהמשיך במלחמה עד השגת כל היעדים ובהם החזרת החטופים, פירוק החמאס ושליטה ברצועה על מנת להבטיח את החזרת השקט לדרום.

בדברי ההסבר להפגנה תחת השאלה: “האם ידוע לך על כוונת גורמים עוינים להפריע למפגינים” נכתב כי: “חד”ש עלולים לנסות לעצור את חופש הביטוי ולפגוע בדמוקרטיה “.

יניב בן שושן יו”ר רשימת הליכוד בחיפה מסר: “אנו נגיע להפגנה במוצ”ש, במושבה הגרמנית, מול חד”ש בלי פחד ומורא כדי לתמוך בצה”ל ובמדינה ולומר לכל אויבניו מבית ומחוץ: “עם ישראל חי”.

אלי בן דיין רו”ח וחבר מועצת העיר חיפה (הליכוד) מסר: “החובה שלנו בעת הזאת היא לגבות את חיילי צה”ל וממשלת ישראל שפועלים בכל כוחם תוך סיכון חייהם כדי להחזיר לכל מדינת ישראל את השקט והביטחון. את מה שעשו לנו אויבנו ב-7/10 אסור לנו לשכוח ואת איך שהגענו לשם צריך ללמוד. אסור לנו לתת אמון באויבים שניצלו את שאיפתנו כיהודים לשלום. ההפגנה של חד”ש היא הפגנה פרובוקטיבית שנועדה לפגוע בחיילי צה”ל ובמדינתנו ואנו כנציגי הימין היחידים בחיפה לא נישאר אדישים”.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן