מפקד חוף דני לוי עם ראש העיר יונה יהב. צילום: דוברות המשטרה

מפקד חוף במשטרה הגיע לפגישת עבודה עם ראש העיר

מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי מלווה במפקד מרחב כרמל ניצב משנה איל ראון, וקציני המחוז הגיעו הבוקר (ראשון) לפגישת עבודה בעיריית חיפה במטרה לחזק את שיתופי הפעולה הקיימים.

מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי מלווה במפקד מרחב כרמל ניצב משנה איל ראון, וקציני המחוז הגיעו הבוקר (ראשון) לפגישת עבודה בעיריית חיפה במטרה לחזק את שיתופי הפעולה הקיימים וחשיבה משותפת על הרחבת קשרי עבודה חדשים לטובת תושבי העיר.

פיקוד תחנת חיפה הציג בדיון את פעילות המשטרה בעיר בימי השבוע ובסופי השבוע, ראש העיר ואנשי העירייה קיבלו במהלך הפגישה סקירה גם בנוגע לפעילות המשטרה בחופי הרחצה בעיר.

ראש העיר יונה יהב: אני סומך על המשטרה שעושה עבודה מצוינת בעיר חיפה ועוד נעשה בעתיד יחד. מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי:
שיתוף הפעולה בין המשטרה לעירייה חשוב מאוד ונמשיך לחזק ולהרחיב אותו, שוטרי תחנת חיפה עושים יום יום שעה שעה עבודת קודש בעיר וכך נמשיך לעשות.

מרחבי האתר
חדשות חיפה

ראש העיר יהב כינס את העיתונאים וסיפק כותרות

ראש העיר יהב: “החלו להרגיש את השינוי הנוגע לחזירים, תוך חודש מקווה להצלחה מוכחת”.  בנושא המפגינים הערבים בעד עזה: “שיפגינו בירושלים, הם יעצרו בצ’ק פוסט”. על בי”ח כרמל: “על גופתי הוא לא יעבור”. על המפעלים המזהמים: “נוציא את כולם, אני מבטיח”.

לידיעה המלאה »
מחוץ לחיפה

הודו לה’: במבצע הירואי שוחררו 4 חטופים מעזה

כוחות הביטחון הצליחו לחלץ ארבעה ישראלים שנחטפו בשמחת תורה לעזה. הארבעה: נועה ארגמני, אלמוג מאיר ג’אן, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו, חולצו משני מבנים במחנה ‘נוסיראת’, ומיד לאחר מכן הועברו במסוקים למרכז הרפואי תל השומר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן