כונני איחוד הצלה בזירה. צילום: דובורת איחוד הצלה כרמל

אדם נפצע בינוני מפיצוץ ושריפה במבנה בו שהה

בן 40 נפגע בינוני בפניו ובגפיו כתוצאה מפיצוץ ושריפה שהתלקחה במבנה בשסמוך לשדרות מוריה.

בן 40 נפגע באורח בינוני מפיצוץ ושריפה במבנה בו שהה. בדיווח הראשוני שהגיע אל כוחות ההצלה דווח על פיצוץ ושריפה בשדרות מוריה פינה מאפו. כוחות של איחוד הצלה שהגיעו למקום דיווחו על פצוע שפונה בטרם הגעתם.

אל המקום הוזעקו גם כוחות הכיבוי שנכנסו אל המבנה ולדבריהם גילו כי מדובר בדירה שהפכה לעסק ליצור תכשיטים כשבמקום בערה המרפסת והשריפה חדרה לגג הרעפים שהגיע לסכנת קריסה לתוך המבנה.

לאחר פעולת כיבוי נמרצת בשילוב צוותים רבים לוחמי האש השיגו שליטה באש וביצעו פעולות כיבוי משלימות בדירה בקומה 2 במבנה של 3 קומות שמשולב בהם מגורים ומסחר.

כתוצאה מהאירוע נסגר למשך דקות ארוכות הרחוב המוביל אל המרכז הרפואי כרמל וזאת בשל עבודות הכיבוי.

מרחבי האתר
חדשות חיפה

בבית המשפט הוברר: הנשק חלוד, ישן ולא שייך לחשודים

במהלך דיון הארכת מעצר של שני תושבי השכונה החרדית בהדר, הוברר כי הנשק שנתפס הוא חלוד וישן ממלחמת ששת הימים ולא שייך כלל לחשודים. השופטת הביעה תמיהה מדוע לא נחקר בעל הדירה לו שייך הנשק, למרות שהגיע מיוזמתו להצהיר כי הוא שהחזיק בנשק המדובר בביתו. עו”ד נועם נהרי בשיחה עם אתר 970: “נעשה לחשודים עוול ועינוי דין”.

לידיעה המלאה »
מחוץ לחיפה

פיגוע סמוך לקבר דוד בירושלים; מחבל ירה לעבר חרדים

שני חרדים פצועים קשה ועוד מספר נפגעים באורח בינוני וקל בפיגוע שהתרחש בסמוך לקבר דוד בהר ציון בירושלים. המחבל נמלט מהזירה ומצוד אחריו באזור מזרח העיר. חחלק מהנפגעים הינם משפחה חרדית מניו יורק.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן