הרב מרדכי הס סופד לבתו. צילום: חנוך דיסקינד

צפו: הלוויה רוויית כאב של הנערה אסתר פיגא הס ע”ה

הלוויה רווית כאב של הנערה אסתר פייגא הס ע"ה, נערכת בשעה זו בחיפה. בהלוויה משתתף כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ. אביה ספד לה: "אנחנו לא יודעים על מה זה קרה ולמה כך עשה הקב"ה".

צילום: 970

הלוויה רווית כאב של הנערה אסתר פייגא הס ע”ה, נערכת בשעה זו בחיפה לאחר שאמש הובא ארונה מפולין שם התמוטטה לפני מספר ימים ונפטרה שלשום. הנערה שנסעה עם קבוצת בנות להתפלל בקברי צדיקים, התמוטטה במוצאי שבת ובמשך מספר ימים הייתה במצב קריטי, כאשר שלשום בצהרים השיבה נשמתה לבורא.

לאחר פעולות של עסקנים מקומיים ומהארץ הובא ארונה ובשעה זו החל מסע הלווייתה מביתה ברחוב מיכאל, יעבור דרך בית המדרש ביאלא ברחוב מיכאל ומשם לבית העלמין שדה יהושע.

אל ההלוויה הגיע גם כ”ק האדמו”ר מסערט ויזנ’יץ, וכן רבנים נוספים ובהם רב קהילת צאנז בחיפה הגאון הרב שלמה שטרן שספד לנערה. כמו כן ספד לה אביה הרב מרדכי הס שאמר: “על מה עשה ה’ כך? אין איתנו יודע על מה? אף אחד לא יודע את חשבונות שמים ולמה עשה כך הקב”ה”.

צילום: 970

 

 

מרחבי האתר
חדשות חיפה

בבית המשפט הוברר: הנשק חלוד, ישן ולא שייך לחשודים

במהלך דיון הארכת מעצר של שני תושבי השכונה החרדית בהדר, הוברר כי הנשק שנתפס הוא חלוד וישן ממלחמת ששת הימים ולא שייך כלל לחשודים. השופטת הביעה תמיהה מדוע לא נחקר בעל הדירה לו שייך הנשק, למרות שהגיע מיוזמתו להצהיר כי הוא שהחזיק בנשק המדובר בביתו. עו”ד נועם נהרי בשיחה עם אתר 970: “נעשה לחשודים עוול ועינוי דין”.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן