צפו: החלו ההכנות לקראת חתונת קרלין בחיפה

ביום ראשון תיערך חתונת נכד האדמו"ר מקרלין שליט"א, בהיכל הספורט ברוממה. הבוקר החלו בבניית הבמה ובימת החופה מחוץ לאולם.

ביום ראשון הקרוב תיערך חתונת נכד האדמו”ר מקרלין שליט”א, בהיכל הספורט ברוממה. החתונה היא לנכדו הראשון והבכור של האדמו”ר, בן לבנו. הכלה היא בת האדמו”ר מקוידינוב שליט”א.

את ההחלטה על קיום האירוע בחיפה, קיבל האדמו”ר, לאחר שנתן הוראה לאיש החסידות לבדוק את היתכנות קיום האירוע בחיפה, וזאת בעקבות קיומה של חתונת ויז’ניץ לפני למעלה מחודש.

כזכור, בערב חג שבועות אירע אסון בקרלין, שעה שחלק מהפרנצ’עס קרסו ובמקום נהרגו מספר בני אדם לצד למעלה ממאה שנפצעו. בעקבות אותו אירוע קשה, שינה האדמו”ר שליט”א את מערך האחראים בחסידות, והטיל את המלאכה על יוחי צוובנר.

לפני כשלושה שבועות נעשתה הפנייה הראשונה אל סגן ראש העיר מיכי אלפר, על מנת לבדוק את ההיתכנות לקיום האירוע, ובמהלך השבועיים האחרונים התקבלו האישורים השונים.

היום (חמישי) החלו בביצוע המלאכה, והוקמה בימת שולחן הכבוד כשבמקביל הוקמה גם בימת החופה שתיערך בסמוך לאולם, בניגוד לחתונת ויז’ניץ שהחופה נערכה בבני ברק ורק האירוע עצמו נערך בהיכל הספורט.

על פי החלטת חסידות קרלין, האירוע יחל סביב השעה ארבע אחה”צ, בניגונים וקבלת פנים. בהמשך תיערך החופה מחוץ לאולם, ולאחר מכן ישובו החסידים אל האולם כשבמקביל נשות החסידות ימשיכו אל אחד האולמות במפרץ חיפה, שם תיערך החתונה לנשים. בהמשך ישובו הנשים למצווה טאנץ שתיערך בשעת לילה.

בחסידות קרלין משבחים את סגן ראש העיר אלפר על פעולותיו הרבות למען עזרת השמחה, וכך גם את מנהל המחלקה לתרבות תורנית בנצי הורביץ.

מרחבי האתר
חדשות חיפה

הפרטים המזעזעים על השוד והחטיפה נחשפים בכתב האישום

כתב אישום הוגש היום נגד תושב הכרמל שחטף עובדת בנק והכריח אותה באיומים לשדוד את הבנק ברחוב הנביאים. מבכתב האישום עולים הפרטים המזעזעים, כיצד חטף אותה, חישמל אותה עם אקדח ואיים עליה במטען חבלה.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן